Sanatorium Marta

Sanatorium Marta w Połczynie-Zdroju to ośrodek uzdrowiskowy świadczący ponad 40 różnego rodzaju zabiegów. Leczy się tu reumatyzm, choroby zapalne narządów ruchu, zwyrodnieniowe, stany po operacjach i urazach narządów ruchu. Większość zabiegów opracowana jest na podstawie borowiny i solanki.

Goście i pacjenci korzystać mogą tu m.in. z wanien z hydromasażem. sauny na podczerwień, kąpieli ziołowych. kąpieli kwasowęglowych, leczenia światłem laserowym. Dostępnych jest również szereg zabiegów elektrycznych, takich jak: diadynamika, jotofereza, galwanizacja, interdyn czy magetronik oraz różnego rodzaju masaże, a nawet zabiegi krioterapii, leczenia falą uderzeniową i kinesio tapingu.

Sanatorium rehabilitacyjne posiada sale gimnastyczne ze specjalistycznym sprzętem, gdzie ćwiczyć można samemu lub w grupie. Można też wziąć udział w zajęciach w terenie, tj. Nordic Walking.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Ośrodek o charakterze uzdrowiskowym, w którym z wyjątkowo bogatej oferty zabiegów przyrodoleczniczych mogą skorzystać właściwie wszyscy chętni. W “Marcie” przeprowadza się ponad 40 różnego rodzaju procesów - głównie z użyciem torfu leczniczego, solanek bądź zaawansowanych urządzeń. Kuruje się tu wynikające z najróżniejszych przyczyn dolegliwości narządów ruchu.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz