Co nieco o Połczynie w kontekście konferencji

Ogólny pogląd jest taki, że małe i niepozorne miasta w rodzaju Połczyna-Zdroju na rynku konferencyjnym dla rozmaitych klientów biznesowych właściwie nie istnieją. Rzeczywistość wygląda jednak cokolwiek inaczej - sale konferencyjne funkcjonują już chyba w większości obiektów noclegowych (tych, które mają ku temu warunki),a przecież szkolenia, prezentacje i rozmaite panele dyskusyjno-robocze organizują nie tylko duże firmy czy liczne grupy naukowe.

Spotkania tego typu w Połczynie raczej odbywają się w dość kameralnym gronie, co w przypadku konferencji oznacza kilkanaście, ewentualnie parędziesiąt osób. Na upartego da się jednak znaleźć również sale konferencyjne na ponad 100 uczestników - wszystko zależy od układu krzeseł oraz możliwości w danym obiekcie noclegowym. Dostępny sprzęt to najczęściej rzutnik multimedialny z ekranem (bądź białą ścianą),flipchart i trochę materiałów biurowych. Niektóre obiekty konferencyjne z Połczyna mają też klimatyzację, nagłośnienie czy elektroniczny system regulowania światła. Krótko mówiąc: wszystko, co niezbędne.

Jeśli chodzi o Połczyn-Zdrój i konferencje, do pobieżnego omówienia pozostała jeszcze jedna sprawa. A mianowicie: atrakcje wypełniające czas wolny uczestników. Nie da się ukryć, że tutaj zachodniopomorskie uzdrowisko nie ma wielu różnych rzeczy do zaoferowania. W każdym razie w porównaniu z tymi miastami, które są wybierane najczęściej jako lokalizacja konferencji oraz pokrewnych przedsięwzięć.

Dodano: 2017-09-26 15:03:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz