Nocleg w Warszawie? - wybierz apartamenty

Wybierasz się do Warszawy na kilka dni lub dłużej? Bez względu na to, jaki jest cel Twojej podróży - służbowy czy prywatny - jedną z pierwszych rzeczy, które musisz zaplanować, jest nocleg.

Jeśli przeglądałeś już oferty warszawskich hoteli, zapewne zauważyłeś, że ceny pokojów są dość wysokie. A co, gdyby można było cieszyć się maksimum komfortu i prywatności w czasie pobytu w stolicy, płacąc ułamek ceny hotelowego pokoju? Myślisz, że to niemożliwe? A jednak... Sprawdź, jak wybrać atrakcyjny apartament w korzystnej cenie.
Już krótki rzut oka na oferty noclegów w Warszawie pozwala zauważyć, że przybywający do stolicy nie są już dzisiaj „skazani” wyłącznie na hotele. W ostatnich latach dynamicznie rozwinął się rynek apartamentów na wynajem. Ich oferta może być atrakcyjna niemal dla każdego przybywającego do stolicy. Istotną rolę odgrywają przede wszystkim ceny, jednak to nie jedyne walory takiej oferty.

Apartamenty w centrum Warszawy? To się opłaca

Plac Konstytucji, Hoża, Puławska czy Polna - to tylko niektóre miejsca, w których można dziś bez trudu znaleźć nocleg w cenie znacznie niższej niż ta, którą oferuje niejeden hotel w Warszawie, a właściwie - większość z nich. Z pomocą przychodzą bowiem apartamenty na wynajem. Zastanawiasz się zatem, czym różni się pobyt w apartamencie od pobytu w wynajętym pokoju hotelowym? Wyjaśnienie znajdziesz poniżej:

  • Bardziej kameralna atmosfera - w apartamencie, a więc luksusowo i w pełni urządzonym mieszkaniu, poczujesz się jak w domu - zupełnie swobodnie, bez wrażenia bycia kontrolowanym, które może towarzyszyć w obiektach hotelowych.
  • Pełne wyposażenie - apartament jest mieszkaniem, a skoro tak, znajdziesz w nim m.in. kuchnię z zestawem naczyń, lodówką i kuchenką. Dzięki temu możesz zaoszczędzić - np. samodzielnie przygotowując śniadanie czy kolacje, zamiast być zdanym na oferty lokali gastronomicznych.
  • Mnóstwo udogodnień - w większości przypadków w ramach wynajmu możesz liczyć też na miejsce parkingowe (często na podziemnym parkingu),co pozwoli Ci np. pozostawić auto w bezpiecznym miejscu na czas pobytu w stolicy.
  • Większa wygoda organizacji wyjazdów rodzinnych czy z grupą znajomych - apartamenty mogą pomieścić wygodnie nawet do 8 osób, co sprzyja i wyjazdom w większym zespole, i korzystniejszemu podziałowi kosztów noclegu.

A jak wyglądają ceny? Rozpoczynają się już w okolicach 150 zł za nocleg - wszystko zależy m.in. od wielkości i lokalizacji obiektu noclegowego, a także jego standardu. Niemniej jednak, gdyby porównać koszt ich wynajmu z tym, który wiąże się ze spaniem w hotelu - oszczędności są znaczne. W przypadku dłuższego pobytu, w Twojej kieszeni zostaje jeszcze sporo gotówki.

Nocleg w Warszawie w standardzie, którego oczekujesz

Dobra cena i jeszcze lepsza lokalizacja to nie jedyne argumenty, jakie przemawiają za wynajmem apartamentów. Mieszkania na doby mogą zachwycać również standardem wykończenia i wyposażenia. Aby się o tym przekonać, wystarczy zerknąć np. na ofertę na cityapart.pl. Tu czekają apartamenty, które:

  • są nowocześnie wyposażone i „przyjemne dla oka” - modny design w połączeniu z wysoką jakością mebli i akcesoriów czynią pobyt w stolicy przyjemniejszym,
  • oferują wszystkie niezbędne udogodnienia - i biznesmenowi, który przyjechał tu na kilka dni w delegację i tym, którzy zwiedzają Warszawę - szybki Internet Wi-Fi, telewizja z bogatym zakresem kanałów, wygodna kanapa, sprzęt do gotowania - wszystko, czego potrzeba, żeby wypocząć jest na jednym miejscu,
  • są klimatyzowane - co szczególnie ważne, gdy odwiedzasz stolicę latem,
  • są usytuowane w bezpiecznych i nowoczesnych obiektach - możesz w nich spać spokojnie.

Wniosek? Jeśli w najbliższym czasie wybierasz się do Warszawy, koniecznie sprawdź ofertę apartamentów. Nie przepłacaj - ciesz się komfortowym i kameralnym noclegiem w sercu miasta. Rezerwacji pobytu dokonasz online - w ten sposób przejrzysz też oferty konkretnych mieszkań i dopasujesz lokalizację do swoich podróżniczych planów.

Dodano: 2018-09-11 15:18:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz