Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Połczyna Zdroju do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Połczyna Zdroju, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z programu NFHotel. Prowadząc biznes hotelarski w Połczynie Zdroju z pewnością potrzebujesz solidnego programu, który pozwoli Ci na szybką obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne dodawanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją zaakceptować błyskawicznym przelaniem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje wyróżnione są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to także szybkie i jasne rozliczenia, w których ryzyko błędu sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z wyliczaniem kosztów rezerwacji.


Zdecydowanym ułatwieniem jest także wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych wiadomości między recepcjonistami. Pracę ułatwiają również komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli przeoczyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania odpowiednich decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również możliwość dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-12 08:18:00

Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA
25.11.2015 12:38

NFhotel bardzo przypadł nam do gustu. Pracujemy na nim już dłuższy czas i jesteśmy naprawdę usatysfakcjonowani. Dla nas, to na tę chwilę jeden z najbardziej funkcjonalnych programów z jakich korzystaliśmy. Jest łatwy w obsłudze i darmowy, ma wiele ciekawych funkcji oraz opcję rezerwacji online, z której też zdecydowaliśmy się korzystać. Jak najbardziej polecamy!

Bałtyk Resort
25.11.2015 12:39

Korzystamy z programu już od pewnego czasu i w naszym Bałtyku naprawdę sprawdza się bardzo dobrze. To po prostu funkcjonalny program, przede wszystkim łatwy w obsłudze, z jasnymi warunkami użytkowania i co ważne - bezpłatny! Bardzo usprawnia nam dokonywanie rezerwacji. Polecamy!

Dodaj komentarz