Połczyn-Zdrój SPA

(0)
Wybierz termin pobytu
Wybierz termin pobytu
2 dorosłych, 0 dzieci
Nie odnaleziono

Brak obiektów spełniających kryteria.

Połczyn-Zdrój SPA

Uzdrowisko w zachodniopomorskiej Dolinie Pięciu Jezior wprawdzie nie może bezpośrednio konkurować ze słynnym na cały świat belgijskim kurortem w Ardenach, to zabiegi i pobyt w SPA w Połczynie-Zdroju przyniosą ulgę od cierpienia i odczuwalną poprawę nastroju i stanu zdrowia. Dzięki tego typu ośrodkom, do 10-tysięcznego miasta ściągają nie tylko wymagający leczenia bądź rehabilitacji kuracjusze, ale tak samo poszukujący odpowiednio mocno relaksującego odpoczynku turyści z różnych zakątków Polski.

W przeciwieństwie do domów zdrojowych i uzdrowiskowych centrów zabiegowych, centra SPA w Połczynie skupiają się na samopoczuciu, formie i wyglądzie zewnętrznym swoich gości- nie stanie i funkcjonowaniu ich organów wewnętrznych. Tutaj zabiegi, masaże, okłady, maseczki, kąpiele mają sprawić, by po wyjściu klient czuj się nie tylko zdrowy, ale też (znów) młody, piękny, pełen sił witalnych i energii do działania. Wypisz, wymaluj - jak grecka bogini; w przypadku panów, którzy coraz częściej korzystają z takich ośrodków - jak helleński bóg.

SPA w Połczynie-Zdroju i okolicach posiadają standardowe wyposażenie: różnego rodzaju sauny, stoły rehabilitacyjne, wanny do kąpieli i masaży niekoniecznie w wodzie, baseny, jacuzzi… Dobrze jest połączyć poprawę nastroju przyjemnym relaksem z poprawą stylu życia, co pozwala zatrzymać świetny humor zdecydowanie dłużej. Dlatego normą jest, że w ośrodkach tej klasy można skorzystać z profesjonalnych porad i usług fryzjera, kosmetologa, dermatologa, dietetyka czy trenera osobistego.

Miejscowe centra nie odbiegają raczej pod tym względem od przyjętych standardów. SPA w Połczynie oferują szereg dodatkowych udogodnień swoim klientom. Najczęściej ich zakres jest zróżnicowany w zależności od długości pobytu i poziomu wybranego przez klientkę lub klienta pakietu. Rzecz jasna im więcej i lepszych kuracji/zabiegów zażyczy sobie gość, tym droższy rachunek przyjdzie zapłacić przy wyjściu. Cóż, piękno od zawsze ceniono bardzo wysoko.

Koszty pobytu w tego typu ośrodkach przeciętnego Kowalskiego potrafią przyprawić o solidny ból głowy. A przecież jakoś tak głupio i trudno bezustannie odmawiać ukochanej, która nie prosi o “full service” w belgijskim Spa, tylko o pobyt w SPA w Połczynie-Zdroju… Pewnym ratunkiem dla budżetu mogą okazać się hotele lub większe pensjonaty. Te, które mają w swoich progach centra SPA&Wellness, zazwyczaj pozwalają swoim gościom nieodpłatnie skorzystać przynajmniej z podstawowych zabiegów. Przed podjęciem decyzji lepiej wziąć kalkulator do ręki i dokładnie policzyć, która opcja zagwarantuje lepsze wrażenia z zachowaniem ceny w granicach rozsądku.

Mówi się, że SPA&Wellness stało się synonimem stylu życia opartego na zdrowiu i czerpaniu maksimum przyjemności. Nawet krótka, kilkudniowa wizyta w SPA w Połczynie, mimo że raczej nie będzie powodem do wielkiego zaimponowania tzw. towarzystwu, pozwoli spróbować i przekonać się na własnej skórze, o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi.